top of page

Volnočasové taneční lekce

Tanec je přirozený pro nás všechny. Problém je v tom, že je nám od malička vtloukáváno do hlavy, že my tancovat neumíme, chybí nám talent. Taneční pro mládež a způsob, jakým je tanec komunikován, náš vztah k tanci často ještě zhorší. Pojď to změnit se social dances a zažij pravé nadšení z tance.

BUDOUCÍ AKCE

22.11. brazilský zouk
4.12. bachata

15-17 hod. | Kampus Hybernská


Social dances NEjen pro vysokoškoláky

Tanec pro studenty a Studentská Hybernská pro vás pořádají workshopy social dances! Přijďte si od základů vyzkoušet některé tance s profesionálními lektory. Vstupné dobrovolné.

Nabízíme

DSB07798.jpg

1

Pravidelné lekce

Nabízíme pravidelné lekce v odpoledních hodinách v domluvených prostorách, kde se studenti mohou poznat napříč třídami, ročníky, fakultami, školami a mít tak kvalitní společenský život, který je připraví na dospělý život u nás i ve světě a jednoznačně jim zjednoduší seznamování.

2

Workshopy

Připravujeme pro vás speciální jednorázové workshopy, kde si můžete vyzkoušet jednotlivé social dances a zlepšit svou taneční techniku.

3

Lekce na táborech

Obohaťte program pro mladistvé na táborech nebo jiných speciálních akcích o social dances. Nabízíme jednorázové 1-2 hodinové lekce i celodenní workshopy.

6F7A5479.jpeg

PROČ SOCIAL DANCES?

Spoustu studentů chodila do tanečních a učila se tzv. ballroom dances a kvůli jejich formální strohé zkušenosti s tancem možná k tanci cítí odpor. Umějí kroky, ale neumějí tančit. Chlapci umějí choreografie, ale neumějí improvizovat a partnerku vést. Social dances jsou rozdílné z několika důvodů: vyučuje se pohyb celým tělem, učí se technika vedení a následování a hlavně - jsou to globální tance, které studenti v životě využijí.

PŘIJĎ NA NAŠI TANEČNÍ LEKCI A ZÍSKEJ

1 Nová přátelství a pracovní kontakty

2 Psychickou i fyzickou pohodu

3 Aktivitu, která je užitečná u nás i ve světě

4 Přehled o tom, jak se běžně tančí

5 Sport, ve kterém tě nikdo nesoudí

bottom of page