top of page

Věříme, že tanec má moc spojovat lidi, rozvíjet sociální a emoční inteligenci a otevírat dveře k novým příležitostem. Naším hlavním cílem je pomoci studentům začlenit se do společnosti, zlepšit vzájemnou komunikaci a sebevědomí. Chceme, aby se mladí lidé bavili, rozpohybovali tělo a zároveň se naučili dovednostem, které mohou využívat po celém světě.

Náš tým

Podívejte se, kdo za projektem stojí.

Lucia Kubasova

Spoluzakladatelka a taneční lektorka

Lucia Kubášová

Lucia je profesionální tanečnice a lektorka. Zkušenosti z oblasti tance nabírá již 26 let. Je celosvětově uznávaná, působila v různých zemích na festivalech i tanečních show. Umí všechny social dance, věnuje se hlavně salse, bachatě, zouku a tangu. Své znalosti by ráda předala i mladším generacím, neboť si uvědomuje, že v ČR je social dance pořád trochu tabu a začíná se tancovat minimálně od VŠ, přitom má tanec tolik vlastností, které mohou být užitečné i pro mladší generace, ve věku, když se lidé formují, čímž jim může změnit celý život.

Javier Jesus Escobar

Taneční lektor

Javier Jesús

Jesús je profesionální peruánský tanečník, DJ a milovník salsy. Od roku 2012 tančí a hraje se světově uznávanými odborníky. Učí salsu v Českých Budějovicích v Salsa Escuela. Je součástí mnoha tanečních evropských festivalů a organizuje taneční akce v ČR.

image_edited.jpg

Taneční lektorka

Eva

Eva je srdcem tanečnice už od předškolního věku. Tanec pro ni znamená možnost sebevyjádření se a odhození starostí aspoň na chvíli za hlavu. Doopravdy se do tance zamilovala až v dospělosti poznáním brazilského zouku na vlastní kůži, díky kterému se poprvé s důvěrou otevřela a porozuměla partnerovi. Dodnes ji udivuje, jak dva spolu dokáží na parketě jednoduše neverbálně komunikovat. Již několik let předává toto hlubší poznání i ostatním na svých lekcích. Neuvěřitelně ji baví sledovat, jak díky tanci lidem roste zdravé sebevědomí a úsměv na tváři. Věří, že čím dříve se člověk s tímto koníčkem potká, tím lépe. Pozná se tak hodně kamarádů po celém světě.

Pali_edited.jpg

Taneční lektor

Pali

Prvních 25 let svého života strávil jako taneční nemehlo. Když se na sebe nemohl dívat, přihlásil se na latinsko-americké tance, salsu, bachatu, a aby toho nebylo málo, tak i na street dance. Za dva roky vystupoval se salsou a bachatou v taneční skupině Grupo Estilo. Za další tři roky, pod vedením Honzi Dvořáka z Bohemian Salseros, už byl dvojnásobným mistrem ČR ve skupinové choreografii. Nejvíc ho ale očaroval brazilský zouk, kterému se naplno věnuje 8 let. Trénoval v týmu jednoho z nejlepších zoukových tanečníků, Williama Teixeiry. Jako tým spolu vystupovali na několika zoukových kongresech. V současnosti pracuje s tanečnicí Luciou Kubášovou jako asistent na jejích pokročilých lekcích.

Barbora Kovarova

Spoluzakladatelka, Marketing a PR

Barbora Kovářová

Barbora je profesionální fotografka a milovnice tance. Tancuje salsu, bachatu, forró a zouk a je lektorkou kizomby. Zajímá se také o afrokubánské tance. Tancovat začala na střední škole a hodně jí to změnilo život. Právě proto se pro tento projekt nadchla a rozhodla se ho podpořit, chtěla, aby mohli i jiní studenti načichnout do úžasného světa tance dříve, než jejich rodiče, a zažít to, co zažila ona.

582A0184_edited.jpg

Taneční lektorka

Jolly

Jolly je milovnice bachaty a znakového jazyka. Spojením těchto dvou velkých vášní vznikla myšlenka tance pro neslyšící, čemuž se věnuje více než rok. Jolly je lektorkou bachaty v pražské taneční škole DanceDifferent, která naplnila její lásku k bachatě a s kterou již sedm let učí. Jako lektorka je nejen precizní a technicky důsledná, ale zároveň citlivá a velice vnímavá. Jolly věří, že tanec je jako komunikace - umění "slyšet" to, co není řečeno. Tanec je pro ní taková řeč beze slov, kdy hudbu nepotřebujeme slyšet, nýbrž cítit a prožít.

419195187_416981137692092_6130990366623231352_n_edited_edited.jpg

Taneční lektorka

Maria

Maria je studentka na FHS a překladatelka z němčiny a francouzštiny. Tančí odmala, několik let se věnovala latině a standardu a před pěti lety se zamilovala do kubánské salsy. Později se zaměřila na salsu lineu, kterou také vyučovala a na social dance parties si začala užívat i kizombu a urban kiz. Pod vedením Luciy Kubášové se učila brazilský zouk. Poslední dva roky mu propadla a těší se, že ho představí dalším lidem. Na party si ráda zatancuje kterýkoliv ze social dances, ale nejvíc ji baví salsa, kizomba a zouk.

DSC_4025_Original.jpeg

Podívejte se na naše služby

a vyberte si tu pro vás nejlepší.

bottom of page