top of page

Spolupráce se školami

Základní školy - Střední školy - Gymnázia - Vysoké školy

Jste ředitelem školy a potýkáte se s výzvami, jak zlepšit vzájemné vztahy mezi studenty, podpořit jejich duševní zdraví a zvýšit jejich soustředění během výuky? Co kdyby existoval způsob, jak dosáhnout všeho toho a ještě více prostřednictvím tance?

Nabízíme

DSB07796.jpg

1

Lekce v hodinách tělocviku

Nabízíme lekce v hodinách tělocviku. Lekce mají strukturu: rozcvička, tanec solo, tanec v páru. Páry se často střídají, a tak nedochází k nepříjemným pocitům jedinců. Vybírat můžete z bachaty, salsy nebo brazilského zouku. V případě zájmu jsme schopni zajistit i další tance.

2

Lekce na školních akcích

Obohaťte školní akci (seznamovací kurz, děkanský sportovní den, vánoční večírek, maturitní ples...) o lekci social dances. Studenti se rychleji seznámí se všemi, nebudou se bát komunikovat, akce se rychleji rozjede a všichni si ji tak užijí ještě více.

3

Lekce po výuce ve školních prostorách

Dopřejte svým studentům společenský život také ve školních prostorách. Poskytněte nám společné prostory školy / tělocvičnu / třídu a my vám rádi lekce zorganizujeme. Studenti jistě ocení, že mají prostor pro pohyb a sbližování se přímo ve škole.

Student(ka) Gymnázia Karla Sladkovského

"Bylo to zábavné, z lekcí si odnáším základy latiny, které se vždy mohou hodit. Tancovala jsem s lidmi, se kterými se normálně nebavím, to mi přišlo fajn."
6F7A5479.jpeg

PROČ SOCIAL DANCES?

Spoustu studentů chodila do tanečních a učila se tzv. ballroom dances a kvůli jejich formální strohé zkušenosti s tancem možná k tanci cítí odpor. Umějí kroky, ale neumějí tančit. Chlapci umějí choreografie, ale neumějí improvizovat a partnerku vést. Social dances jsou rozdílné z několika důvodů: vyučuje se pohyb celým tělem, učí se technika vedení a následování a hlavně - jsou to globální tance, které studenti v životě využijí.

PROČ LEKCE NA ŠKOLÁCH?

1 Páry se mezi sebou často mění, a tak se studenti navzájem dobře poznají

2 Mají dobrý vliv na duševní zdraví studentů

3 Díky začlenění všech studentů se zmírňuje úroveň šikany ve třídě

4 Pomohou studentům vystoupit ze své komfortní zóny a zkusit něco, vůči čemu měli předsudky

5 Zlepší hygienické návyky studentů

6 Zlepší soustředěnost studentů v hodinách a s tím i jejich prospěch

7 Pomůže studentům pochopit, jak tanec funguje a jak má vypadat

8 Nabídne studentům aktivitu, při které se lidé nesoudí podle vzhledu a kterou uplatní po celý život po celém světě

Spolupráci jsme již navázali s...

64BE9375-07B5-4BAB-BE77-5745113DC31E.jpg

Gymnázium na Pražačce

Párový tanec bachata

Spolupráce se školou byla výborná, učitelé tělocviku byli velmi ochotní a domluvili jsme si celkem 12 lekcí (45 min). (4 lekce se 3 třídami).

Byla to pro nás první zkušenost s tancem na střední škole a potvrdili jsme si, že jedna lekce na školách může být málo. Zpočátku jsou studenti zmatení, vystresovaní, raději by hráli volejbal. Na dalších lekcích jsme již viděli úsměvy a bylo velmi příjemné pozorovat, jak rychle se studenti všech tříd učili a co všechno se naučili pouze během 4 hodin. 

Moc děkujeme vedení Gymnázia na Pražačce i vyučujícím za skvělou zkušenost a příležitost.

Obchodní akademie Kubelíkova

Párový tanec bachata

Spolupráce se školou byla jednoznačně skvělá. Vedení i učitelé tělocviku byli velmi ochotní a domluvili jsme si celkem 2 lekce (90 min). (1 lekce se 2 třídami).

Studenti se učili rychle a bylo vidět, že je tanec baví. Za pouhých 90 min se naučili správné pohyby, několik kroků a otoček a princip vedení a následování v tanci.

Moc děkujeme vedení Obchodní akademie i vyučujícím za skvělou zkušenost a příležitost.

IMG_3247.jpeg
IMG_3656.jpeg

Gymnázium Karla Sladkovského

Párový tanec bachata

Spolupráce se školou byla výborná, učitelé tělocviku byli velmi ochotní a domluvili jsme si intenzivní čtyřhodinový  taneční workshop pro 3. ročníky v týdnu přijímacích zkoušek.

Moc děkujeme vedení Gymnázia Karla Sladkovského i vyučujícím za skvělou zkušenost a příležitost.

Gymnázium Karla Sladkovského

Párový tanec bachata

Naše další spolupráce se školou byla jednoznačně skvělá. Vedení i učitelé tělocviku byli velmi ochotní a domluvili jsme si 4 lekce se 4. ročníky.

Moc děkujeme vedení Gymnázia Karla Sladkovského i vyučujícím za skvělou zkušenost a příležitost.

IMG_3868.jpeg
Hip Hop Class

1. Střední ScioŠkola

Brazilský zouk lady styling

Během dubna a května probíhají lekce brazilského zouku pro ženy na 1. Střední ScioŠkole v rámci tělocviku. Celkem jsme si domluvily 4 lekce a těšíme se na výsledky :) 

Moc děkujeme vedení 1. Střední ScioŠkoly i vyučujícím za skvělou zkušenost a příležitost.

bottom of page